Opis bloga

Tytuł bloga : My world fell apart.
Autorka : Aurora
Liczba rozdziałów : Prolog -?- Epilog. 
Gatunek : Opowiadanie, fanfiction.
Bohaterowie : KLIK
Czas akcji : Rok 2000 + wspomnienia.
Miejsce akcji : Wielka Brytania - Londyn, epizodycznie inne kraje/miasta
Opis :

   Gdzieś nagle - w ułamku sekundy - pomiędzy snem a szarą rzeczywistością, Hermiona traci wszystko. Gubi drogę, gasną wszystkie światła, a los zostawia ją z pustymi rękoma i rozpaczą rozrywającą serce.
   Hermiona stara się odbudować swój, niegdyś tak uporządkowany świat i zapomnieć o śmierci swojego ukochanego męża - Rona Weasley'a. Postanawia więc wyjechać z kraju, aby zapomnieć i na dobre wyrwać się z objęć przeszłości. Po kilku latach życia po za granicami ojczyzny, Hermiona zdaje sobie sprawę, że nie ma zbyt wiele czasu, dlatego decyduje się wrócić do kraju. Niedługo po powrocie styka się z widmem wojny, które przypominając, nęka ją nadsyłanymi wspomnieniami z przeszłości. Jakby tego było mało, Hermiona pojawia się na językach wszystkich czarodziei oraz na pierwszej stronie Proroka Codziennego, opisana w jednym z kąśliwych artykułów o jej rzekomej śmierci i zniknięciu. W ten sposób jej usilne starania w związku z zerwaniem wszelkich więzi łączących ją z jej przeszłością i nieujawnianiem się, okazują się daremne.
   W tym opowiadaniu można znaleźć wszystko : począwszy od ciekawskich i natrętnych reporterów, po walkę z czasem, rewolucyjne zmiany, oraz byłego Śmierciożercę, który na wszystko stał się obojętny, a skończywszy na odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytanie : Czy znajdzie się ktoś kto odbuduje jej życie, a serce poskłada w całość ?

Informacje : Perspektywa trzecioosobowa. Wydarzenia zawarte w opowiadaniu są kompletną fikcją, wymyśloną całkowicie przeze mnie.
Ostrzeżenia : Mogą występować wulgaryzmy, trudne tematy, sceny +16, używki, śmierć bohaterów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz